Ermenek Güncel Gazetesi Resmi Web Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Hafta sonunda sizi daha hassas kılan koşullar var. Kendi iç dünyanıza daha çok dönebileceğiniz gibi, fazlasıyla hayalci de olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Hafta sonunda arkadaşlarla bir arada olmak güzel olabilir. Gelecek hedefleriniz, istekleriniz üzerinde daha çok hayal kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hafta sonu olmasına karşın oldukça sorumluluk ya da işle ilgili değişiklikler olabilir. Planlarınızda daha dikkatli, özenli olmaya bakmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün kendinizi geliştirebileceğiniz uğraşlara zaman ayırabilirsiniz. Sezgilerinizi kullanmanız ve yaratıcı olmanız için güzel fırsatlar söz konusu.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün sizi krizi sokabilecek ya da huzursuz edebilecek durumlara karşı daha duyarlısınız. Kişisel konularda daha dengeli olmaya bakmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün dikkatinizi eşinize, sevgilinize ya da ortaklı bir konuya verebilirsiniz. Ortaklaşa bir konu üzerinde düşünmek gereği var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün tamamlanması gereken işler, sağlık ya da düzen gerektiren konular öne çıkabilir. Aynı zamanda sevdiğiniz bir uğraşa zaman ayırmak faydalı olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün yeteneklerinizi ortaya koymak, sahneye çıkmak için güzel nedenler var. Duygularınızı daha rahat paylaşabileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün yakınlarla, ailenizle ilgilenmek, evdeki hareketliliğe uyum sağlamak gerekiyor. Ancak duygusal açıdan bağlayıcı konular da olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün düşüncelerinizde daha yaratıcı ve hayalci de olabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymak zor olmayacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Parasal konular üzerinde daha gerçekçi olmak ve aşırı hayalci olmamak gerek. Ancak sanatsal konularda daha mutlu olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konularda ilerleme olabilir. Olayları daha yaratıcı biçimde değerlendirebilirsiniz.